Cariere

Cariere la Sysmep

Construiește viitorul instalatiilor alături de noi! Descoperă job-uri disponibile pentru cei pasionați și talentați în domeniul instalatiilor. Aplică acum pentru a face parte din echipa noastră!

Joburi active

Cerinte:
• Calificare in domeniu
• Experienta in instalatii electrice - minim 2 ani;
• Capacitatea de a lucra in echipa;

• Disponibilitate pentru deplasari in tara;

• Atentie la detalii, spirit de initiativa, auto-organizare;

• Seriozitate, punctualitate la locul de muncă;
• Permis de conducere categoria B.

Descrierea postului:
• Verifica / repara / inlocuieste componente specifice instalatilor electrice
• Executa lucrari de instalare si punere in functiune pentru echipamente electrice
• Asigura diagnosticarea deficientelor de functionare a instalatiilor electrice;

• Efectueaza operatiuni de intretinere curenta si reparatii la echipamente electrice;
• Este responsabil pentru uneltele, echipamentele de lucru, aparaturile primite;
• Asigura raportarea activitatii (intocmire rapoarte de service, probleme constatate, etc.) pe formularele de lucru ale companiei.

Beneficii:
• Pachet salarial (salariu+decontare cheltuieli de deplasare la și de la locul de muncă+ set analize și consultații medicale anuale), prime de Paste și Craciun și prime de proiect in functie de competenta si munca desfasurata,
• Contract de munca perioada nedeterminata.

Cerinte:
• Calificare in domeniu tehnic (instalator, frigotehnist, tehnician ventilatii, etc.);
• Experienta in instalatii de climatizare, ventilatie, incalzire- minim 2 ani;

• Verifica / repara / inlocuieste componente specifice sistemelor de climatizare
• Executa lucrari de instalare si punere in functiune pentru echipamente de ventilatie, climatizare si incalzire;
• Asigura diagnosticarea deficientelor de functionare a instalatiilor de aer conditionat, ventilatie, incalzire;

• Efectueaza operatiuni de intretinere curenta si reparatii la echipamente de aer conditionat;

Beneficii:
 • Pachet salarial (salariu+decontare cheltuieli deplasare la și de la locul de muncă+ set analize și consultații medicale anuale), prime de Paste și Craciun și prime de proiect in functie de competenta si munca desfasurata,

Cerinte:
• studii superioare tehnice (Instalatii in Constructii);
• cunostinte avansate de operare a programului MS Office Excel si AutoCad;
• cunostinte limba engleza-nivel mediu;
• atentie la detalii, spirit de initiativa, auto-organizare;

• capacitatea de a conduce echipele de lucru pe șantiere;

• sa gestioneze aprovizionarea cu materiale a santierului;

• capacitatea de analiza si sinteza;
• abilitati de comunicare si negociere;
• abilitati de lucru in echipa;
• permis de conducere categoria B

• coordoneaza echipele proprii si ale subcontractorilor la lucrarile firmei (santiere sau lucrari de mici dimensiuni din Sibiu și alte orașe);
• urmareste asigurarea parametrilor de calitatea in conformitate cu exigentele clientului
• acorda asistenta tehnica de specialitate pentru executia lucrarilor (explicatii suplimentare sau deplasare pe santier, dupa caz).

Beneficii:
- Salariu si prime de proiect in functie de competenta si munca desfasurata,
- Contract de munca perioada nedeterminata